Radio Deutsche Schule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Връзката пречи на приятелствата или обратното?

+2
konrad
DIKO
6 posters

Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  DIKO Сря Апр 09, 2008 2:41 pm

Случвало ли ви се е някой приятел(ка) да ви се разсърди, защото обръщате повече внимание на гаджето, отколкото на него(нея)? Или пък гаджето ви не е доволно от факта, че не искате да оставите приятелите си на заден план...? Каква е формулата за балансиране ва такива деликатни ситуации?

При истинското приятелство , приятелите правят следното : независимо какво мислят те за гаджето на своя приятел/ка си затварят устата за да може техния приятел/ка да е щастлив/а с половинката. Има възможност да се съчетаят приятелите с "милото" и когато това стане е супер, но ако не стане се получава много кофти за този с приятелите и гажето Wink


Последната промяна е направена от DIKO на Чет Апр 10, 2008 10:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : адд)
DIKO
DIKO
Admin
Admin

Брой мнения : 69
Join date : 20.03.2008
Age : 33
Местожителство : Ruse

http://radio-ds.com

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  konrad Пет Апр 11, 2008 7:39 pm

Ам според мен не би трябвало.. Иначе си говорим за нещо, което не множе да се нарече приятелство. Все пак те са тези, които трябва да ти мислят доброто малко или много и дори да не харесват партньора, който си си избрал.. е по-добре да замълчат, за да не създават недоразумения между вас.. Но а де.. аз не разбирам от такива работи... малък съм Smile Връзката пречи на приятелствата или обратното? 3d-sucette Връзката пречи на приятелствата или обратното? Blblblbl
konrad
konrad
Вече те признавам :)
Вече те признавам :)

Брой мнения : 200
Join date : 08.04.2008
Age : 33
Местожителство : Русе

http://kaloyan.org

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  sashlee Вто Апр 22, 2008 1:45 pm

Като си хванеш някое гадженце, не означава че трябва да заебеш приятелите си. Защото гаджетата са преходни, докато истинските приятелства траят вечно. Аз никога не оставям компанията си на задан план, заради приятеля си и никога не бих го направила.
sashlee
sashlee
Браво на дететооо...
Браво на дететооо...

Брой мнения : 103
Join date : 19.04.2008
Age : 34

http://myspace.com/sashleee

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  VIKO Вто Апр 22, 2008 10:09 pm

Аз не съм много по връзките .... ни разбиръм... Smile
VIKO
VIKO
Moderator
Moderator

Брой мнения : 115
Join date : 21.03.2008
Age : 34
Местожителство : Ruse

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  DIKO Вто Апр 22, 2008 10:13 pm

sashlee написа:Като си хванеш някое гадженце, не означава че трябва да заебеш приятелите си. Защото гаджетата са преходни, докато истинските приятелства траят вечно. Аз никога не оставям компанията си на задан план, заради приятеля си и никога не бих го направила.
Това е така , но от другата страна говоря за сърденето , сцените и такива изяви от страна на приятелите ти защото според тях този който ти си избрал не става или нещо подобно.
DIKO
DIKO
Admin
Admin

Брой мнения : 69
Join date : 20.03.2008
Age : 33
Местожителство : Ruse

http://radio-ds.com

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  sashlee Сря Апр 23, 2008 9:11 am

DIKO написа:
sashlee написа:Като си хванеш някое гадженце, не означава че трябва да заебеш приятелите си. Защото гаджетата са преходни, докато истинските приятелства траят вечно. Аз никога не оставям компанията си на задан план, заради приятеля си и никога не бих го направила.
Това е така , но от другата страна говоря за сърденето , сцените и такива изяви от страна на приятелите ти защото според тях този който ти си избрал не става или нещо подобно.

Не мисля че приятелите са тези, които преценяват дали гаджето ти е за теб или не е за теб. Ти си този, които решава дали човека до теб ти подхожда или не. Приятелите, щом са приятели, трябва да те подкрепят. Пък това, че не се кефят на гаджето ти си е техен проблем. Но, пак казвам, ако са ти истински приятели, ще положат някакво разбиране и ще се постарая да приемат приятелката ти, колкото и да не я харесват.
sashlee
sashlee
Браво на дететооо...
Браво на дететооо...

Брой мнения : 103
Join date : 19.04.2008
Age : 34

http://myspace.com/sashleee

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  VIKO Пон Май 05, 2008 11:47 pm

Малко ми е неудобно да го напиша за пореден път обаче....
пак сме на едно мнение...
VIKO
VIKO
Moderator
Moderator

Брой мнения : 115
Join date : 21.03.2008
Age : 34
Местожителство : Ruse

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  sashlee Вто Май 06, 2008 10:43 pm

VIKO написа:Малко ми е неудобно да го напиша за пореден път обаче....
пак сме на едно мнение...
Cool
sashlee
sashlee
Браво на дететооо...
Браво на дететооо...

Брой мнения : 103
Join date : 19.04.2008
Age : 34

http://myspace.com/sashleee

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  VIKO Сря Май 07, 2008 11:56 am

Very Happy
Нии май само 2-мата си пишем
VIKO
VIKO
Moderator
Moderator

Брой мнения : 115
Join date : 21.03.2008
Age : 34
Местожителство : Ruse

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  sashlee Сря Май 07, 2008 2:48 pm

Май май Very Happy Laughing
sashlee
sashlee
Браво на дететооо...
Браво на дететооо...

Брой мнения : 103
Join date : 19.04.2008
Age : 34

http://myspace.com/sashleee

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  VIKO Нед Май 11, 2008 8:09 pm

Ми то само ний уважаваме форума и го четем често What a Face
VIKO
VIKO
Moderator
Moderator

Брой мнения : 115
Join date : 21.03.2008
Age : 34
Местожителство : Ruse

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  nanenceto Пет Май 23, 2008 12:12 am

Според мен НЕ...просто трябва да си достатъчно адекватен и достатъчно да уважаваш и двамата и да ги обичаш(не винаги обичаш..за положинката говоря),за да се разделяш по равно..т'ва е мойто мнение
nanenceto
nanenceto
Вече те признавам :)
Вече те признавам :)

Брой мнения : 547
Join date : 20.04.2008
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  yon4eto Чет Юни 26, 2008 7:30 pm

не мился, 4е една връзка може да пречи на приятелството ти, истинските ти приятели са за това - да те подкрепят и да уважават решенията ти и не мисля също така, че ако не харесват човека до теб трябва да си мълчат, точно обратното трябва да са искрени с теб, а ти сам си преценяваш, но ако вече човека до мен има нещо против моите приятели тогава ..... просто може да си хваща пътя - човек, който не харесва приятелите ми означава, че не харесва мен самата Very Happy
yon4eto
yon4eto
Имаш още хляб да ядеш ;)
Имаш още хляб да ядеш ;)

Брой мнения : 8
Join date : 26.06.2008

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  nanenceto Нед Окт 05, 2008 11:23 pm

Абе общо взето глупости..
nanenceto
nanenceto
Вече те признавам :)
Вече те признавам :)

Брой мнения : 547
Join date : 20.04.2008
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Връзката пречи на приятелствата или обратното? Empty Re: Връзката пречи на приятелствата или обратното?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите